fbpx
-13%

Emine Top – Dark Olive

RM45.00 RM39.00

〉 Material Diamond Crepe

〉 Leher berkolar dengan V shape

〉 Belahan di dua belah tepi bawah baju

〉 Lipatan di bahagian depan baju dan hujung lengan

〉 Belakang lebih panjang 3 inci berbentuk melengkung

〉 6 warna yang menawan

Clear

NEW YEAR COMBO JOY | 3 for only RM100

Mix any 3 of Emine, Hurem, Hatije, Manyssa or Rima for only RM100

SKU: Emine003 Categories: , , Tag:

Description

Your cart is currently empty.

Return to shop

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Emine Top
Average rating:  
 0 reviews

Additional information

Weight 0.3 kg
SAIZ

S, M, L, XL, XXL

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Carta Saiz -Emine Top

Tentukan saiz anda yang tepat

Untuk memastikan ketepatan ukuran baju bagi pembelian, sila rujuk carta saiz yang diberikan.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Emine Top
Average rating:  
 0 reviews
SAIZ BAJU (INCI)SMLXLXXL
BAHU1415161718
DADA3840424448
PUNGGUNG4244464852
LENGAN222222.522.523
PANJANG DEPAN2828292930
PANJANG BELAKANG3131323233